Tuvalet Sürekli Tıkanıyor

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi
Tuvalet Sürekli Tıkanıyor<span class='yasr-stars-title-average'><div class='yasr-stars-title yasr-rater-stars'
 id='yasr-overall-rating-rater-2a16b60692d89'
 data-rating='5'
 data-rater-starsize='16'></div></span>
Puan Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 5 Ortalama: 5]

Tuvalet Sürekli Tıkanıyor

Farklı nedenlere bağlı olarak tuvalet sürekli tıkanıyor diyebilirsiniz. Başvuru yapacağınız firmamızda beklentileriniz uzman bir kadro ile karşılanmaktadır.

Tesisatla Alakalı Sorunlar

Genel bir mantık olarak bir sorunu çözmek için nedenlerine odaklanmak gerekir. Nedenlerin de boyutları birbirinden farklı olabilir. Örneğin inşaat yapılırken gider borularındaki hatalı bağlantılar, tuvaletlerde kısa sürede tıkanmalara neden olabilir. Tesisat borusunun yanlış malzemeden seçilmesi, eklem bölümlerindeki işçilik sorunları vs. önemlidir. Tuvalet giderine bağlı tüm sistemler, binanın tamamını etkileyen deprem gibi sarsıntı hallerinde ezilebilir. Bu gibi hallerde yeni bir müdahale gerekeceği için farklı yöntemlere başvurmak gerekir.

Tuvalet Sürekli Tıkanıyor
Tuvalet Sürekli Tıkanıyor

Tuvalet Sürekli Tıkanıyor Ne Yapmalıyım

Tuvaletlerin tıkanmasına neden olan en yaygın durum yabancı cisimlerin deliğe atılmasıdır. Plastik maddeler, kağıt havlular, yağ, suda katılaşan çeşitli malzemeler deliğe atılmamalıdır. İnşaat dönemindeki bir binanın daireleri hazırlanırken de aynı şekilde atık maddeler atılmamalıdır. Çimento vs. katılaşan maddeler tuvalet tıkanıklığı nedeni olacaktır.

Eski Bina Olmasına Bağlı Tıkanıklıklar

Bazı binalar daha fazla pislik biriktirir. Bina eski olduğu zaman tıkanıklıkların görülme olasılığı daha yüksektir. Boruların içerisinde sürekli senelerce giden atıklar artık tıkanmalara neden olabilir. Bu gibi hallerde genel bir tesisat sorunu görülür ve sürekli tıkanıklık açıcı firmaya para ödemek zorunda kalabilirsiniz.Firmamızda, teknik anlamda her zaman size hızlı destek sağlayacak ekiple hareket ediyoruz. Başvurularınızı her zaman yapabilirsiniz ve koku gibi sorunlar çıkmadan çözüm elde edersiniz.

Tıkanıklık İçin Profesyonel Destek Önemi

Profesyonel tıkanıklık açma firmamızda eğitimli ekibimizle robotlu kameralı cihazlar kullanılarak sorun giderilmektedir.  Teknik destek alarak sorunu çözmek, zaman kaybetmenizi engeller ve uzun vadeli daha kalıcı çözümler sağlar. Kullanmış olduğumuz robotlu tıkanıklık giderici mekanizma, delik içerisinden sokularak sorunu kimyasal maddelerle çözer. Tıkanıklık yeri bilinmediği zaman, kameralı sistem cihazlarımızı kullanıyoruz. Personelimiz bu açıdan cihaz kullanımı ve sorun çözme bakımından oldukça tecrübelidir.

Tuvalet Sürekli Tıkanıyor Pratik Yöntemler

Tıkanıklıklar bazen çok kötü durumlara neden olabilir. Örneğin bir iş yerinde tuvalet tıkanıklığı su basmasına ve delikteki pisliklerin etrafa yayılmasına sebebiyet verebilir. Kötü kokan bir işletmeye gelen müşteriler oradan hemen uzaklaşmak ister ve alışveriş yapmaz. Bazen su taşkını malzemelere zarar verebilir. Görüntü açısından da oldukça sıkıntılı bir durum olacaktır.

Bir ev ortamında veya herhangi bir yerde tıkanıklıklar görüldüğünde sağlık riskleri de meydana gelebilir. Mikroplar, bakteri ve virüsler tuvalet taşkınlarında çok kolay şekilde yayılabilir.  Bu nedenle özellikle bağışıklığı az olan canlıların zarar görmemesi için acilen çözüm bulmalısınız.

 Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Yapılan işlemin özelliğine göre tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları değişebilir. Firmamızda teknik anlamda kullanılan cihazlar belirli bir maliyetle temin edilmekte ve düzenli olarak bakımları yapılmakta, yenilenmektedir. İşlemlerin zorluğu, kaç personel ile ne kadar süre işlem yapıldığı gibi tüm ayrıntılar birlikte değerlendirilir.

Faydalı Linkler

Servis Talebi Gönder

    Tıkla Ara