Tıkalı Gider Açma

200 TL 150 TL
Tıkanıklık Açma Servisi
Tıkalı Gider Açma<span class='yasr-stars-title-average'><div class='yasr-stars-title yasr-rater-stars'
 id='yasr-overall-rating-rater-717d6581c9406'
 data-rating='5'
 data-rater-starsize='16'></div></span>
Puan Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Tıkalı Gider Açma

Tıkalı Gider Açma Su tesisatı ve gider hattı üzerinde bazı dönemlerde problemler çıkabilir. Tıkanma sorunuyla karşı karşıya kaldığımız zaman bizleri arayarak gerekli desteği alabilirsiniz.

Gelin her beraber tesisat üzerinde sorunun sebeplerini ve çözüm inceleyelim. Tesisat üzerinde tıkanıklık problemlerinizde firmamız ile iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz. En özel fiyatlar ile tıkanıklık gider açma hizmetini sizlere veriyoruz.

Tıkalı Gider Açma
Tıkalı Gider Açma

Mutfak Lavabosu Neden Tıkanır?

Sürekli olarak kullanılan mutfak lavabosu, tıkanmaların en sık yaşandığı alanlardan bir tanesidir. Peki, mutfak lavabosu neden tıkanır?

  • Bulaşıkları yıkarken yemek atıklarının zamanla gider üzerinde birikmesi,
  • Yağların lavaboya dökülmesi nedeniyle bu alanda yağ birikiminin oluşması,
  • İnşaat halindeyken boru içinde harç kalması,
  • Gerekli su akışını sağlayacak eğimin olmaması,
  • Boru üzerinde kireçlenme nedeniyle lavabolar üzerinde tıkanma sorunları görülebilir.

Kırmadan Gider Borusu Açılır Mı?

Eski dönemlerde pimaş hattı üzerinde herhangi bir tıkanıklık yaşanması durumun da boruların içi görüntülenemediği için alan komple kırılırdı. Günümüzde ise yeni nesil araçlarla bu problem tamamen ortadan kaldırıldı.Tüksek teknoloji cihazlarla gider boruları üzerin de ortaya çıkan tıkanıklık kolayca bulunuyor. Tıkalı alanı bulmak için kullanılan kameralı görüntüleme cihazları noktasal tespit yapabiliyor. Tıkalı Gider Açma Hiç bir tıkalı alanı kırmadan borularınızı kolayca temizleyebiliyoruz. Tesisat konusunda Türkiye’nin en seçkin tesisat firmalarından bir tanesiyiz. Tesisat konusunda yatırımlarını teknolojiye ve müşteri memnuniyetini artırmaya uyguluyoruz.Profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kamera İle Pimaş Görüntüleme

Görüntüleme özelliğine sahip cihazlar sayesinde son derece dikkatli çalışmalar yürütüyoruz. Tespit edilen bölgeler üzerinde en geçerli alternatif yöntemler uygulayarak gerekli tahliyeyi yapıyoruz.Görüntüleme sonrasında robotlar kancalar sayesinde tıkanmış olan gider hatlarını parçalayabiliyor. Kamera özelliğine sahip tıkanıklık açılmadan önce görüntü alır.Böylece tıkanmadan dolayı kapanan alanlar tam olarak tespit edilir.

Güncel Tesisat Hizmeti

Tesisat firmamız gider açma işlemi konusunda aradığınız profesyonel çözümleri en uygun fiyatlarla sizlerle bir araya getiriyoruz. Gider açma işlemi konusunda yılların deneyimi ile hareket ediyoruz. Gelişen teknoloji ile uzman ekiplerimiz gider açma uygulamasını kırmadan yapabiliyor. Termal kameralar, pis su kameraları sayesinde tıkanıklığın sebebini noktasal olarak tespit ediyoruz. Tıkalı gider açma işleminin ne kadar zahmetli olduğu biliyor ve buna göre hareket ediyoruz. Tesisat firmamız gider açma uygulamalarında düşük maliyet ve yüksek kaliteyi bir arada bulunduruyor. Yapmış olduğu uygulamalar nedeniyle arkasında memnun müşteri kitlesi oluşturan firmamız bu doğrultuda referanslarını daha da büyütmeyi başarmıştır. Maliyet ve yapılan iş doğrultusunda sizde memnun kalacağınız bir hizmetle karşı karşıya kalacaksınız.

kalı Gider Açma

Firmamız tıkalı gider açma uygulamalarında güncel ekipmanlardan destek alır.Giderde tıkanmaya neden olan tüm sorunlar tesisat firmamız tarafından kolayca halledilir. Böylece yeri tam olarak belirlenen cisim ve cismin türü için tıkalı gider açma yöntemleri ile halledilir. Her tıkanma sorununa karşı profesyonel olarak hareket ederiz. Döner başlıklı bir robotlarımız noktasal olarak tespit edilen tesisat hatlarını kolayca temizler. Bu adres üzerinden firmamız yanınızda uygun fiyat ve kaliteli hizmetleri ile siz müşterilerimizin sorunlarını çözebiliyor. Adresimiz üzerinde yer alan telefon numaralarımızı arayarak gerekli desteği alabilirsiniz. Ekiplerimiz sizinle iletişim kurduktan sonra belirlenen saatte alana gelerek tesisat üzerinde tıkanmaya neden olan sorunları tam olarak çözebiliyor. Tesisat uygulamalarımız konusunda merak ettiğiniz tüm soruları dilerseniz bizlere iletebilirsiniz. Size özel tesisat hizmetlerimiz ile tıkanma sorunlarını hallediyoruz. Başınızı ağrıtan bu soruna tamamen son veriyoruz. Yılların deneyimi ile tesisat alanında hizmet veren firmamız güncel teknolojik araçları üzerinden sizler hizmet vermeye devam ediyor.

Faydalı Linkler

Servis Talebi Gönder

    Tıkla Ara