Tıkalı Boru Açma

200 TL 150 TL
Tıkalı Boru Açma Servisi
Tıkalı Boru Açma<span class='yasr-stars-title-average'><div class='yasr-stars-title yasr-rater-stars'
 id='yasr-overall-rating-rater-d15ed60ff5d66'
 data-rating='4.9'
 data-rater-starsize='16'></div></span>
Puan Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Tıkalı Boru Açma

Tıkalı Boru Açma Her yapı içerisinde tesisat vardır ve bu tesisatı oluşturan bölümlerden biri de borulardır. Zaman içinde çeşitli nedenlerle boru tıkanması sorunu görülebilir.

Tıkalı Boru Açma Cihazları

boru açma işlemi, bazı cihazlardan yararlanarak sağlanmaktadır. Firmamızda, teknolojik açıdan yenilikçi bakış açısıyla donanımlı cihazlar kullanılmaktadır.  Gider borusu nerede tıkandıysa bu tespit edilmekte, çözüm için özel makineler kullanılmaktadır. Böylece kısa sürede sonuca ulaşılır ve zamandan tasarruf elde edilmiş olur. Ekibimiz, tüm tıkanıklık açma cihazlarını kullanan tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Tıkalı Boru Açma
Tıkalı Boru Açma

Banyo Gider Boruları Tıkanması

Sık görülen sorunlardan bir diğeri banyo gider tıkanması durumudur.  Banyo boru tesisatında zamanla biriken kıl gibi maddeler tıkanmaların yaygın nedenidir.  Delik filtresi yerleştirerek basit bir önlem alabilirsiniz. Ancak oluşan sorunlarda destek güç gerektiğinde firmamız her zaman teknik açıdan beklentileri karşılayacaktır.

Mutfak Borusu Tıkandığı Zaman

Mutfak lavabosunun alt kısmında bir gider borusu vardır ve bu gider borusu tıkandığı zaman, acilen müdahale edilmesi gerekir. boru açma hizmeti veren firmamız, kendi müdahalesine rağmen çözüm bulamayan müşterilerimize profesyonel bir destek sunmaktadır.

Mutfak borusunun, tıkanmasının birçok nedeni vardır. Örneğin donmuş yağlar en yaygın şekilde görülenlerdendir. Boru içinde soğuk suya maruz kalınca katılaşan yağlar zamanla birikir ve giderin genişliğini azaltır.  Çay posalarının birikmesi de yaygın görülür. Bazen yemek artıkları ve hepsi bir arada lavabo gider borusunun tıkanmasına neden olacaktır.

Mutfak lavabosu tıkanıklık açma için öncelikle zarar gören bir alan varsa, bu kısımların önlem almak amaçlı temizlenmesi ve bazı eşyaların uzaklaştırılması gerekir.  Lavabodan taşan pis su, etrafı kötü bir hale sokacaktır. Halılarınız bu kirli sudan nasibini alabilir.  Ayrıca su akan yerin alt kısmına derin bir kap koyarak dağılmasını engelleyebilirsiniz.  Böyle ufak önlemlerden sonra firmamıza başvuru yaparak çözüm talebinde bulunabilirsiniz.

Tuvalet Gideri Tıkandığında

Tuvaletlerin bağlı olduğu gider tıkanması en kötü tıkanma çeşitlerinden biridir.  Çünkü etrafa kötü yayılması ve oluşan kirin temizliği daha meşakkatli olacaktır.Tuvalet tıkanıklıkları genelde içine katı ve suda çözülmeyen cisim atılmasına bağlı görülmektedir.  Bazı hallerde tesisat hataları, zamanla oluşan birikmeler de neden olabilir.  Tıkanmayı erken fark ederseniz ve önlem alırsanız, kir ve koku sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Tıkanıklıktan sonra önlemleri almanıza rağmen sorunun devam ettiğini düşünüyorsanız, firmamızdan talepte bulunabilir, tıkalı boru açma işlemi için hizmet alabilirsiniz. Gider borusundaki tıkanmaların nedenleri, bazı araç ve robotlarla belirlenmekte, bu şekilde giderilmektedir. Bazı hallerde vidanjör ile çekim işlemi ve temizlik de yapılabilir. Tıkanma nedeni eğer belli alanda toplanan atıklarsa bu yöntem yaygınlaşacaktır.

Tuvalet giderinin tıkanmasını engellemek için, ister kendi evinizde olun ister başka kamusal alanlardaki tuvaletlerde, ped, çocuk bezi veya başka bir madde deliğe atılmamalıdır. Ayrıca sonradan katılaşan bir madde de dökülmemelidir.  Bazen inşaat pislikleri klozet giderine döküldüğü için de tıkanmalar olabilir. Bu tür bir şey olmamasına rağmen yine de önlem almak için ara sıra bazı delik açıcı maddelerden faydalanabilirsiniz. Bu maddeleri doğru kullanmanız ve çok sık uygulamamanız önemlidir.

Tıkalı Boru Açma Fiyatları

Ücretlendirme açısından tıkalı boru açma fiyatlarıçeşitli etkenlere göre değişebilir. Örneğin tıkanıklığı gidermek için kullanılan alet türü belirleyicidir.  İkinci olarak tıkanıklığın ne kadar sürede çözüleceği, yani harcanan emek ve kaç kişiyle işlemlerin sürdürüldüğü önemlidir.Personel sayısı ve cihaz çoğaldıkça daha da maliyet artar.  Ekibimiz, sizinle ortak noktada buluşacak bir ücretlendirme için çabalar. Uzun vadede, yeniden ihtiyaç olduğunda bizi tercih etmeniz önemlidir.

Faydalı Linkler

Servis Talebi Gönder

    Tıkla Ara