Robotla Pimaş Açma

200 TL 150 TL
Robotla Pimaş Açma Servisi
Robotla Pimaş Açma<span class='yasr-stars-title-average'><div class='yasr-stars-title yasr-rater-stars'
 id='yasr-overall-rating-rater-16c0963cf6303'
 data-rating='5'
 data-rater-starsize='16'></div></span>
Puan Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Robotla Pimaş Açma

Robotla Pimaş Açma Pimaş genel bir tanımlama yapılırsa çeşitli tesisatta kullanılan boruların adıdır. Bu borular tıkandığı zaman robotla pimaş açma firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Robotla Pimaş Açma Nedir?

Tıkanan pimaş borularının bazı araçlardan faydalanılarak açılması robotlu pimaş açma olarak tanımlanabilir. Yani açma işlemleri bir robot ile yapılmaktadır. Böylece kırma işlemine gerek kalmadan, tıkanan bölümlerin tespiti yapılır ve hızlı bir çözüm sürecine girilir. Hangi alanda tıkanıklıktan şikâyet ediliyorsa buna göre bir teknik müdahale yapılacaktır. Ekibimiz bu anlamda profesyonel bir yaklaşım içerisinde kalarak sorunlu bölgeye müdahale eder. Yapılan işlemlerde tesisat yapısı bir zarar görmez.

Robotla Pimaş açma
Robotla Pimaş açma

Geniş Servis Ağı

Tıkanıklık olan bölge için başvuru yapacağınız firmamız, geniş bir hizmet ağına sahiptir. Çok sayıda aracımızla İstanbul’un çeşitli bölgelerinde hızlı bir şekilde çözüm vermeyi amaçlamaktadır. Dilediğiniz zaman başvuru yaparak sorunu kısaca ekibimize aktarıp gelmelerini talep edebilirsiniz.

Pimaş Borularının Tıkanma Nedenleri

Pimaş boruları tıkanma nedenleri genellikle su içinde yok olmayan maddelerle alakalıdır. Yani boruda zamanla biriken kağıtlar, bezler, yemek yağları plastik maddeler sorunun meydana çıkmasında önemli bir etkendir. Bazı pimaş borularında inşaat parçaları nedeniylede tıkanmalar olabilir. Bazı hallerde pimaş boruları eğim hataları nedeniyle de tıkanabilir.  Bu durum tesisatın ilk oluşum aşamasıyla alakalıdır.Robotla Pimaş Açma Eğim az olduğu zaman birikme de çok olacaktır. Bu da tıkanmalar için bariz davetiye demektir. Yine işçilik hataları, türlü çöküntüler gibi etkenlerle tıkanmalar olabilir.

Tıkanan Pimaş Borular Nasıl Açılır?

Pimaş boruları tıkanıklık açma için firmamıza başvuru yapıldığı zaman bazı cihazlardan faydalanmaktayız. Kameralı bu cihazlar tıkanıklık olan bölümü görüntülü şekilde ekibimize aktarmaktadır ve borulara zarar gelmeden tıkanıklık giderilmektedir. Tıkanıklık açma robotu cisim büyüklüğü doğrultusunda kullanılır.   Boru içerisindeki bölüm parçalanır ve sorun çözülmüş olur.  Eğer uygulanan yönteme rağmen yine de tıkanıklık giderilemiyorsa, parçalama aşamasına gelecek kadar biriken maddelerin dağıtılması hedeflenir.

Pimaşta görülen basit tıkanıklıklar için hemen robot kullanmaya gerek kalmayabilir. Yani profesyonel bir destek talep etmeden önce pimaş açma malzemesinden faydalanarak kendiniz bir çözüm üretebilirsiniz.  Zaten sorun kendiniz tarafından çözülmediği zaman robot ve kameralı cihazlar gerekmektedir. Pimaş açmada kullanılan kimyasalları kullanırken doğru uygulama yapmaya özen göstermeniz önemlidir. Çünkü pimaş kimyasallarını sınırlı kullanmak gerekir. Aksi halde boru yapısı zarar görebilir. Bu da size daha fazla zarara neden olacaktır.

Pimaş Tıkanıklıklarını Engellemek İçin

Pimaş boru tıkanması rutin devam edebilen bir sorundur ve bunu tekrar tekrar yaşamamak için bazı önlemler almanız gerekir.

Pimaş Açma Ücretleri

Pimaş açma ücretleri hangi aletlerin kullanıldığı,  açılacak olan bölgenin ne kadarzor olduğu ve zaman personel sayısı gibi etkenlere göre değişebilir. Bazı hizmetlerde sabit ücret uygulaması da söz konusudur. Bu detaylarla ilgili tıkanıklık hallerinde ekibimize ulaşarak daha çok bilgi alabilirsiniz.

Yeniden Tıkanma Olur Mu?

Pimaş boru tıkanıklığı açılmasının ardından tekrar tıkanması muhtemeldir. Ancak uzun vadede bu yeniden tıkanma olabilir. Tesisatın kendi yapısındaki sorunlardan kaynaklanmıyorsa çok sık görülmeyen bir durumdur.Bazı kullanıcı hataları durumu hızlandırabilecektir. Uzun süre dikkatsiz kullanımlarda tıkanma süresi kısalacaktır.

Pimaş tıkanmaları ve diğer tıkanma sorunlarında ekibimiz alt yapı bakımından güçlü bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Tüm ihtiyaçlarınızın türüne göre gider açma işlemlerini memnuniyetle yerine getirmekteyiz.

Faydalı Linkler

Servis Talebi Gönder

    Tıkla Ara