Mutfak Tıkanıklığı Açma Servisi
Mutfak Gideri Açma<span class='yasr-stars-title-average'><div class='yasr-stars-title yasr-rater-stars'
 id='yasr-overall-rating-rater-c6514113dc388'
 data-rating='5'
 data-rater-starsize='16'></div></span>
Puan Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Mutfak Gideri Açma

Mutfak Gideri Açma olduğu zaman İstanbul’da hizmet veren firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Hızlı ve güvenli sonuçlarla memnuniyet sağlamaktayız.

Mutfak Gideri Nasıl Açılır?

Tıkanma olan bir mutfak giderinde bazı tekniklerden faydalanarak işlemler yapmaktayız. Boru içindeki tıkanıklığınnereden kaynaklandığını bulmak için, kameralı aletlerden yararlanıyoruz.  Bu şekilde tesisatın içerisine ve dışarısına zarar vermeden çözüm bulunmuş olacaktır.Zamandan tasarruf etmek için bu cihazların faydalarını değerlendiriyoruz.

Mutfak borusunun gideri bazen basit nedenlerle tıkalı olduğu zaman, kendi imkanlarınızla da açma işlemi yapabilirsiniz.Örneğin basit bir yağ katılaşmasına bağlı tıkanmalarda, sıcak su dökmek ve yağın eriyerek akmasını sağlamak mümkündür. Ancak bu kaynar bu dökme işlemi sık tekrar edilirse, boruda delikler olabilir. Bu durumu da dikkate alarak mutfak gideri açma işleminde çözüm sağlanmalıdır. Çok nadir yapılabilecek bir uygulama gibi düşünülebilir.

Mutfak borusu giderinde herhangi bir sorun olmamasına rağmen yine de tıkanıklıklar devam ediyorsa, bu gibi hallerde boru eğimi ile alakalı teknik bir pürüz olması muhtemeldir.  Yeni bir binada usta hatası nedeniyle bu gibi sorunlara rastlanabilir. Bu durumda tesisat içindeki borunun komple değişmesi ve yeniden doğru eğimle yerleştirilmesi gerekir.

Mutfak Gideri Açma
Mutfak Gideri Açma

Mutfak Gideri Açma Su Taşması Halinde Ne Yapmalı?

Mutfak borusu gider tıkanıklığı hallerinde yaygın görülen bir durum su taşkınlarıdır.  Lavabo tıkandığı zaman alt kısımdan akıntı olması muhtemeldir. Bu gibi hallerde öncelikle etraftaki eşyaları uzaklaştırmanız önemlidir.Akıntı olan yerin altına kova gibi bir şey koyarak suyun daha da yayılmasını engelleyebilirsiniz.

Tıkanıklık ve akıntı tuvalet giderindeyse, koku engellemek için pencere açılması da önemlidir. Bazı iş yeri gibi alanlarda kötü koku nedeniyle olumsuz etkilenen kişiler olabilir. Yani zarara neden durumları acilen engellemek gerekir.

Mutfak Gideri Açma Ücretleri

Mutfak Tıkanıklığı açma ücretleri hangi cihaz kullanıldığı ve tıkanıklığın boyutu önemlidir. Kameralı ve robotik mekanizmalarla yapılan işlemlere ek olarak bu sürecin ne kadar zaman alacağı da önem kazanır. Uzun vadede çok personel gerekliyse buna göre işlemlerin maliyeti değişebilir. Ancak net bir fiyat almak için ekibimize danışabilirsiniz.

Başka Hangi Hizmetler Veriliyor?

Kurumsal bir alt yapıdaki firmamız, mutfak tıkanıklığı açma yanında, tuvalet tıkanıklıklarını, pimaş, kanalizasyon, kanal tıkanıklıklarını açmak için de hizmetler vermektedir. Ayrıca banyo giderleri gibi alanları da kolayca açmakta ve rutin kullanımı hızlı bir şekilde geri getirmektedir. Tüm boru gibi gider işlevi olan tesisat parçaları için tıkanmaları yok etmek üzere işlemler yürütmekteyiz.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Günün her saati, 7/24 tıkanıklık açma hizmeti için talepte bulunabilirsiniz. Acil durumlara öncelik vererek sizler için çözüm üretmekteyiz. İşlemlerin sorunsuz şekilde yürümesi için gereken alt yapı özelliklerini sağlıyoruz. Gerek ulaşım araçları gerekse diğer teknolojik aletlerde rutin yenilik ve güncellemeleri sunmaktayız.

Telefonla başvuru yaparken, adres bilgilerinizi açık şekilde ekibimize iletmeniz gerekir. Ayrıca durumun acilliği ve verdiği zararlar konusunda da bilgilendirme yapabilirsiniz.  Eğer kendiniz tıkanık bölgeyi görebiliyorsanız, temizlik şartlarına da dikkat ederek sorunu giderebilirsiniz. Örneğin tuvalet giderinde görünür bir çocuk bezi varsa, bunu eldiven giyerek alabilir ve çöpe atarak tıkanıklığı yok edebilirsiniz. Banyo giderinde bazen biriken kıl ve saçlar görünen yerde olduğu zaman yine elle alınarak sorun çözülebilir.

Gider tıkanıklıklarını kendi imkanlarınızla yok ederken bazı kimyasal maddeler kullanmak zarar veren bir etkiye neden olabilir. Çünkü gider açma için kimyasal maddeler yoğun aşındırıcı etkiye neden olabilir. Boru yapısı inceyse, kimyasala karşı dayanıklı değilse oluşan sorunlar daha da büyük bir hale gelecektir.

Faydalı Linkler

Servis Talebi Gönder

    Tıkla Ara