Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi
Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?<span class='yasr-stars-title-average'><div class='yasr-stars-title yasr-rater-stars'
 id='yasr-overall-rating-rater-be00a6845da6f'
 data-rating='5'
 data-rater-starsize='16'></div></span>
Puan Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Evlerde, iş yerlerinde klozet tıkanıklığı nasıl açılır sorusu gündeme gelebilir.  Etrafta sorun çıkmaması için firmamıza başvuru yapabilir ve çözüm elde edebilirsiniz.

Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır Ve Teknikleri Nelerdir?

Klozet giderinde meydana gelen tıkanıklıkların birçok nedeni vardır. Bu nedenleri ortadan kaldırmak için profesyonel bir teknik ekibe ihtiyacınız olur. Özellikle zorlu tıkanıklıklar yaşanıyorsa, bulunduğunuz ortamda ciddi anlamda koku gibi sorunlar olabilir. Kokuların meydana çıkması, bir ev ortamında maddi zarara neden olmasa bile iş yerleri açısından kritik öneme sahiptir.  Bir mağaza için düşünülürse, klozet tıkanıklığı olduğunda etraf ıslanabilir ve pislikler nedeniyle koku yayılabilir. Bu pisliklerin maddi zararı, mağazalara veya iş yelerine gelen müşterilerin geri gitmesi anlamına gelecektir. Bazen de yakınlardaki ürünlerin zarar görmesi de olabilir. Ekibimiz, başvuru yaptığınız anda hızlı bir şekilde klozet tıkanıklığı açma üzere teknik müdahalede bulunacaktır.

Klozet Tıkanıklığı Nasıl Açılır
Klozet Tıkanıklığı Açma

Evde Klozet Tıkalı Klozet Gideri Nasıl Açılır?

Evde klozet tıkanması halinde kendi imkanlarınızla küçük pürüzleri aşabilirsiniz. Klozet içerisinde yer alan yabancı cisimleri çıkarabilir veya tuz ruhu gibi temizleyicilerden, tıkanıklık açıcı kimyasal içeriklerden faydalanabilirsiniz.

Klozetin görünen kısmında oyuncak, yabancı cisim, atık vs. varsa, bir eldiven giyerek bir çöp poşeti yardımıyla bu bölümleri alabilirsiniz. Tıkanıklık açısından kolay bir çözüm sağlanabilir ve hızlıca gideri açmış olursunuz.

Klozetin görünmeyen bir yerinde tıkanıklık varsa, bu durumda önce bol suyla gideri açmaya çalışınız. Gider kısmına açıcı kimyasallar da kullanabilirsiniz. Karbonat, sirke, sıcak su birlikte kullanılarak da giderdeki basit çaplı tıkanmalar açılabilir. Köpürten malzemeler genelde delik açmada etkilidir.  Tuz ruhu veya porçöz dökerek üzerine bir de sıcak su dökerek gideri açabilirsiniz.

Evdeki klozet tıkanıklığı açma için kendinizteknik anlamda sonuç alamadığınızda size ekibimizle profesyonel destek vermekteyiz.

Klozetin Tıkanmaması İçin Yapılması Gerekenler

Klozetlerin tıkanmasını engellemek için ev ve iş yerlerindeki kullanımlarda genel bilinç çok önemlidir. Çünkü insanların deliğe yabancı cisim atmamaları öğretilmeli, başkalarına zarar vermemeleri sağlanmalıdır. Klozetlerin tıkanmasını engellemek için şu detaylara önem verilmesi gerekir:

  • Deliğe tuvalet kağıdı, kondom, çocuk bezi, kadın pedi gibi suda erimeyecek veya bir süre geçince tıkanıklığa neden olacak durumlar engellenmelidir.
  • Tuvalet giderine inşaat pisliği atılmamalıdır.
  • Yağ, suda çözülmez ve donabilir, bu nedenle suya dökülmemelidir. Klozet giderine yabancı cisim atılmaması için evde veya iş yerlerinde gereken uyarıları yapmalısınız. 

Klozet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Teknik anlamda oldukça güçlü bir şekilde alt yapı hizmeti vermekteyiz. Ekibimiz, klozetteki sorun kaynağına uygun bir şekilde doğru müdahaleler yaparak size çözüm sağlar. Bu açıdan robotlar, kameralı sistemlerden de faydalanmaktayız. Kullandığımız bütün klozet açma cihazları durumun zorluk derecesi doğrultusunda fiyatlandırılmaktadır. Hem cihaz hem de işlem detayları, genel piyasa ile beraber değerlendirilerek çözüme ulaştırılır. Uygun bütçe ile memnun kalacağınız hizmetleri alabilirsiniz.

Faydalı Linkler

Servis Talebi Gönder

    Tıkla Ara