Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma Servisi
Klozet Tıkanıklığı Açma<span class='yasr-stars-title-average'><div class='yasr-stars-title yasr-rater-stars'
 id='yasr-overall-rating-rater-d2d54f06344eb'
 data-rating='5'
 data-rater-starsize='16'></div></span>
Puan Vermeyi Unutmayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma İstanbul’da farklı semtlerde hizmet veren gider açma firmamız kapsamlı çözümler sunmaktadır. Soruna uygun cihazlarla sonuç vermekteyiz.

Klozet Gideri Tıkanmasının Nedeni

Klozetler ev, iş yeri ve insanların yaşadığı hemen her yerde olabilen bir sistemdir. Pis maddelerin kanalizasyon sistemine karışarak yok edilmesi için bir gider sistemi yapılmıştır ve bu inşaat döneminde ayarlanan bir şeydir. Gider bölümünü oluşturan borular, çeşitli nedenlerle tıkanabilir. Bu nedenleri sıralamak gerekirse:

  • Klozet tesisatının borusu eğim açısından sorunlu olabilir. Bu durum su akışını kolay tıkanır hale getirebilir.  Yani kağıt gibi küçük malzemelerle bile tıkanma olabilir.
  • bazı tıkanmaların nedeni olabilir.  Yani tesisat ilk kurulduğu zaman deliğe dökülen malzemeler de sonra ciddi sıkıntı yaratabilir.
Klozet Tıkanıklığı Açma
Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Klozet tıkanıklığı açma işlemleri firmamız bünyesinde robot ve kameralı cihazlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Öncelikle tıkanıklık görünür bir yerde mi değil mi bunu kontrol etmek önemlidir.Görünürde bir şey yoksa kamera ile gider içerisinde tıkanma olan yer araştırılır. Tıkanmanın türü, ne tür bir cisimden kaynaklandığı gibi detaylara bakılır.  Sonra da robot kullanılarak boru içindeki tıkanık bölümün açılması sağlanır.

Robot kullanımı, borudaki maddenin parçalanması bakımından zaman kazandıran pratik bir yöntemdir. Klozet tıkandığı zaman evde kendi müdahaleniz de bazen durumu kurtarabilir. Ancak sorunun kaynağının görünür bir yerde olması önemlidir. Bakterilerden arınacağınız şekilde eldiven takarak, görünürdeki maddeyi çöpe atabilirsiniz. Bu durum çoğu zaman artı sağlamaktadır. Bazen de bir çubuk yardımıyla giderden içeri bir miktar bu çubuğu sokarak sorunu çözmeye çalışabilirsiniz. Bu iki durum da sonuç vermiyorsa kimyasal maddelerden de faydalanabilirsiniz. Fakat bu maddeler gider borusunda delik gibi sorunlara neden olabilir.  Bu da başka bir sorunun tetikleyicisi olacaktır.

Vidanjörla Klozet Tıkanıklığı Açma

Kurumsal yapımızda vidanjör kiralama hizmeti alabilirsiniz. Atıkların biriktiği alanlar ve toplama yerlerine götüren kanallarda oluşan sorunlarda vidanjör ile kapsamlı çözümler üretmekteyiz. Araç kiralama hizmetini aldığınız zaman kısa sürede belirtilen yere müdahale yapılmaktadır.  Örneğin küçük yerleşim yerleri veya henüz kanalizasyon sisteminin oluşmadığı yerlerde birikinti bölgelerini düzenli temizlemek gerekir. Bu işlemler için vidanjör kiralama işlemi talep edebilirsiniz.İşlem yoğunluğuna göre kiralama sonrası süreç gerçekleşmektedir.

Klozet Açma Ücretleri

Klozet açma fiyatları, kullanılan aletlere göre ve hizmetin ne kadar uzun sürdüğü, ne kadar çok emek harcandığı, personel sayısı gibi ayrıntılarla belirlenebilir.Ekonomik bir alt yapı ile ortalama ücretlerle sizin tıkanıklık açma taleplerinizi karşılamayı hedeflemekteyiz. Bu anlamda uzun süre çalışmaları sürdürmek ve yeniden tercih edilmek için memnuniyet odaklı şekilde hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde kurumsallık en önem verilen konulardan biridir. Sitemli bir şekilde çalışarak sürecin hızlı biçimde sonuca varmasını hedeflemekteyiz. Ancak bunu yaparken gelişigüzel uygulamalardan kaçınmaktayız. Sizlerin kaliteli hizmet alması için personel eğitiminden kullanılan aletlerin güncellemesine kadar her bölümde titizlik gösteriyoruz.

Kullanılan robot ve kameralı tıkanıklık görüntüleme aletlerinde yenilikçi bir bakış açısı benimsemek teyiz. Bu cihazların kullanımı, eğitimli personelle, etrafa zarar vermeden gerçekleşmektedir. Yani olası durumlarda size önceden bilgi verilir ve buna göre süreç başlatılır. Bu konuyla ilgili daha çok bilgi için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Faydalı Linkler

Servis Talebi Gönder

    Tıkla Ara